Z dumą i ogromną radością informujemy, że Mrągowski Zakład Produkcji Mleczarskiej Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol zdobył prestiżowy tytuł Mistrza Krajowego AgroLigi 2025 w kategorii firm.

Finał 33. edycji ogólnopolskiego konkursu AgroLiga 2025 odbył się 19 czerwca w Warszawie. Gospodarzami uroczystości byli Prezydent RP Karol Nawrocki z małżonką Martą Nawrocką. Nagrodę z rąk Prezydenta RP odebrali Dyrektor Zakładu Tomasz Olszewski wraz z małżonką Katarzyną Olszewską oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Jan Zawadzki.

 

Podwójny powód do dumy!

Ten wyjątkowy dzień przyniósł nam jeszcze jeden powód do świętowania. Decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pani Katarzyna Olszewska oraz Pan Tomasz Olszewski otrzymali odznaki honorowe „Zasłużony dla Rolnictwa”.  

To ogromne wyróżnienie za lata pracy, pasji i nieustannego wspierania rozwoju polskiego sektora mleczarskiego.

Całemu zespołowi ZPM w Mrągowie oraz wszystkim nagrodzonym

składamy serdeczne gratulacje!